צעצועים לבנות. מה לבחור?

צעצועים לבנות. מה לבחור?
blank

אינטרסים של בנים ובנות הם די שונים, ואותם צעצועים, ברוב המקרים, פשוט לא יתאימו להם. נכון, בגיל מוקדם מאוד, ללא קשר למין,אפשר לקנות לתינוק רעשנים ,נשכנים והתאם צורה שונים. אבל מאוחר יותר מתחילה ההפרדה, ואם לילד בן שלוש תתאים מכונית או רכבת, אז לילדה באותו גיל תתאים יותר בית בובות או בובות עצמן. אחת האפשרויות עבור נסיכות קטנות היא בובת תינוק. בובות תינוק מודרניות, מאוד דומות לתינוקות אמיתיים. בובה כזו תאפשר לילדות שלכם משחק תפקידים מהנה וזה מאוד חשוב.

בנוסף, ניתן לרכוש לילדות משחקים שמשחזרים מצבים אמיתיים, כמו בישול. פשוט תקנו לילדה סט כלי צעצוע או מטבחון מעץ ותראו איך התשוקה שלה לבישול נדלקת. תחילה יהיה זה בצורה של משחק פשוט, ולאחר מכן ילדה תרצה לבשל משהו ממוצרים אמיתיים. משחקי רופא, למשל, עוזרים מאוד להפיג מתח לפני שהולכים לרופאים אמיתיים, מה שקורה לעתים קרובות למדי בילדות.

כמובן, בובות תמיד היו לצעצוע הנחשק ביותר עבור הבנות, וכאן התעשייה צעדה כל כך קדימה עד שאפשר רק לקנא בכך שבתקופתנו לא היו צעצועים כאלה. כיום ניתן לרכוש בובות לכל טעם, שנוצרו ממגוון חומרים. תוך כדי משחק בובות, בתכם תדמה כל פעם מצבי חיים שונים, תחילה פשוטים, ולאחר מכן יותר ויותר מורכבים. בנוסף, תוכלו לקנות לה בית בובות והיא תסדר בתוכו את הרהיטים, או תחליף בעצמה את הבגדים של הבובות וזוהי התפתחות החשיבה היצירתית. מי יודע, אולי בהמשך בתכם תהפוך למעצבת אופנה או למעצבת פנים בית.

שתפו עם חברים
השארו מעודכנים
0
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקהלחנות