בחירת מובייל לעריסה לתינוק

בחירת מובייל לעריסה לתינוק
blank

עם לידתו של תינוק, כל אם מתחילה לעסוק בהתפתחותו. בשלב הראשון של חייו הוא עדיין חסר זיהוי עצמי, תנועות הידיים והרגליים נשלטות בצורה גרועה ותשומת הלב שלו מפוזרת. להכניס לעריסה צעצועים רכים,לא ממש פתרון, הוא פשוט לא יידע איך להשתמש בהם. האפשרות הטובה ביותר תהיה להשתמש במובייל לעריסה. נדבר על זה, איך לבחור את הטוב ביותר עבור הילד שלך.

חומרים לייצור מוביילים לעריסה שונים. אם אנחנו בוחרים במשהו עשוי מפלסטיק, עלינו לוודא שלא יהיו לו ריחות לא נעימים. הפלסטיק חייב להיות אמיד כדי שהתינוק לא ישבור אותו בטעות ויפצע את עצמו. אם מובייל עשוי מבד, בד חייב להיות נטול מוך, כי מוך אוסף הרבה אבק, אשר כמובן, לא תהיה זו השפעה חיובית על בריאות הילד. אם אתם מוצאים דגמים נדירים של מוביילים לעריסה, שעשויים, גם אם באופן חלקי, ממתכת או מזכוכית, עדיף לכם לוותר אליהם. גורם חשוב הוא אפשרות של פירוק צעצועים ממובייל, על מנת לשטוף אותם מעת לעת.

נעבור לצליל. כמעט כל מוביילים מלווים בעיצוב סאונד. כאן הכל פשוט יותר, צריכים להצמד לכמה קריטריונים: המוזיקה צריכה להיות נעימה לאוזן וכמובן חייבת להיות אפשרות של כיבוי.

קיימים שני סוגים של הפעלת מובייל – מכאני ואלקטרוני. הפיתרון המכאני מאוד לא נוח מכיוון והוא חייב להיות מפותל כל הזמן, ככלל, כל חמש דקות. אז מסתבר שילד רק מתחיל להתעניין בצליל ובהבהוב מהנה של מובייל, ופתאום הכל נגמר. גם אמא תצטרך להיות בכוננות תמידית ולעקוב אחר ביצויו של מובייל. למה לכם קשיים האלה? מובייל אלקטרוני, זה הפתרון – קיים צורך, מפעילים, אין צורך – מכבים. הכל פשוט.

ולבסוף, יהיה טוב יותר אם לא יהיו יותר מדי צעצועים על מובייל, טוב יותר לריכוז ולזיכרון של התינוק. מובייל חדש ואיכותי ישמח את תינוקכם, והתינוק ישמח אותכם בחזרה בתגובותיו.

 

שתפו עם חברים
השארו מעודכנים
0
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקהלחנות