בחירת אוניברסיטה לתינוק

בחירת אוניברסיטה לתינוק
בחירת אוניברסיטה לתינוק - דון קיפוד

אחד המוצרים הפופולרים ביותר להתפתחותו של התינוק – אוניברסיטת תינוק – מבוקשת מאוד בקרב הורים צעירים. מחצלת התפתחותית, כפי שנהוג לכנותה לעתים קרובות, זהו מכשיר חשוב ושימושי ביותר. לפי השם, אפשר לנחש שאוניברסיטה אמורה לעסיק ולפתח את התינוק, באמצעות משחקים שונים.

מכיוון שמבחר אוניברסיטאות תינוק הוא רחב ומגוון למדי והמחירים משתנים מדגם לדגם, כדאי להחליט מראש על בחירותו, לכן נכתבה כתבה זו.

ראשית, קשתות עם צעצועים ותליונים. הם נחוצים כדי שהתינוק, השוכב על השטיח, יוכל לבהות בהם ולחקור אותם. זה מאפשר לפתח חשיבה ולשפר את הריכוז, כמו כן לפתח את הראייה, תוך כדי שהילד בוחן את הפרטים והמרכיבים של צעצועים. לעתים קרובות מאוד, אחד מצעצועים על הקשת ממוקם מעט נמוך יותר מהאחרים: זה יהיה צעצוע הראשון שהתינוק יגע בו בידיו ברגע שיגדל מעט.

הנקודה החשובה הבאה היא פני השטח של השטיח. הוא יכול להיות או חלק או מחוספס, ועל כל אחד מהמשטחים האלה מיושמים הרבה אלמנטים צבעוניים ובהירים להתפתחות הילד. למשטח חלק מתווספים בדרך כלל פרטים "מדברים" מתווספים בדרך כלל , מה שתורם להתפתחות הילד, לתחושותיו. משטח חלק בדרך כלל מיועד לילדים קטנים יותר, בעוד שמשטח בעל מרקם, מיועד לילדים מעט גדולים יותר.

לאוניברסיטאות רבות יש לוחות מובנים מיוחדים עם קול ואור. למשל, הצליל עשוי להופיע באותם רגעים שבהם התינוק לוחץ על ​​השטיח, ואם הוא אוהב את המוזיקה, הוא ירצה לשמוע אותה שוב, מה שתורם להתפתחות של קואורדינציה אצל התינוק.

את האוניברסיטה לתינוקות ניתן לקחת אתכם לטיולים או לטבע, כדי שהתינוק לא ישתעמם בנסיעות ארוכות, אלא יצחק ויתפתח בו זמנית. אוניברסיטת תינוק, זו השקעה טובה שתאפשר לכם להירגע, ולילד להיות מאושר יותר ולפתח את יכולותיו מהר יותר.

שתפו עם חברים
השארו מעודכנים
0
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקהלחנות